Ubytovanie

Obývačka

Obývacia izba má rozlohu 14,5 m 2, je zariadená pohodlnou sedačkou so stolíkom, televíziou 4K a bezplatným WiFi internetom. Je spojená so vstupom a kuchyňou.

Kuchyňa

Kuchyňa má rozlohu 10 m 2, je plne vybavená riadom a zabudovanými spotrebičmi ako sú: chaladnička s mrazničkou, mikrovlka, rýchlovarná konvica, varná doska, rúra na pečenie a umývačka riadu. V kuchyni sa nachádza aj stôl pre 6 osôb.

Kúpeľňa

Kúpeľňa je prakticky zariadená veľkým sprchovacím boxom 120x80cm, umývadlovou skrinkovou zostavou a WC. Nachádza sa v nej aj zásobník na teplú vodu so solárnou zostavou.

Spálňa 1

Táto spálňa má rozlohu 17 m 2, je vybavená manželskou posteľou 180x200cm a samostatatne stojacím jednolôžkom 90x200cm. Súčasťou spálne je aj vstavaná skriňa s policovou a vešiakovou časťou.

Spálňa 2

Táto spálňa má rozlohu 17 m 2, je vybavená 3x samostatatne stojacím jednolôžkom 90x200cm. Súčasťou spálne je aj vstavaná skriňa s policovou a vešiakovou časťou.

Terasa a exteriér

Terasa má rozlohu 10 m 2. Na terase sa nachádza sedenie pre 6 osôb a v druhej časti je priestor pre odloženie bicykla, kolobežky apod. Trasaje vybavená fóliami ktoré je možnosť rolovať podľa aktuálneho počasia.

Detské ihrisko

Naši návštevníci majú k dispzícii aj detské ihrisko, ktoré je vybavené šmýkačkou a dvomi hojdačkami. Ihrisko je spoločné pre obidve chaty. Pre zvýšenie bezpečnosti je ihrisko vybavené gumovou dopadovou podlahou. Za bezpečnosť detí zodpovedajú ich rodičia resp. zákonný zástupcovia!